Ekipe

Mini Basket 2004-2005 godište

1.PONEDELJAK 20.30 h, OŠ:“J.J.ZMAJ“ , Sr.Kamenica
2.UTORAK 20.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad ul.Dr Vase Savića
3.SREDA 21.00 h, SPENS, Novi Sad
4.ČETVRTAK 20.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad, ul.Dr Vase Savića
5.PETAK 20.15 h, OŠ:“ŽARKO ZRENJANIN“,Novi Sad,ul. Bulevar Despota Stefana 8

Sa desna na levo Stoje: Gucunski V. ,Čepregi A. ,Bošnjaković M. ,Opruc L. ,Vujović A. ,Tomić D. ,Bardak V. ,Vujasinović L.,Ristić N. ,Vučković M. ,Plisnić S. ,Malešević F.
Sede trener:Maksić Aleksandar,igrači: Petrović U. ,Lazić D. ,Kovačević M. ,Petrović L. ,Jakšić M. ,Lolić L. ,Vojnović S, ,Spasić D., Aleksandar, Vranić M. ,Deretić M.

Mobirise

Mlađi pioniri 2003. godište

1.PONEDELJAK 20.30 h, OŠ:“J.J.ZMAJ“ , Sr.Kamenica

2.UTORAK 20.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad ul.Dr Vase Savića

3.SREDA 21.00 h, OŠ:“ŽARKO ZRENJANIN“,Novi Sad,ul. Bulevar Despota Stefana 8

4.ČETVRTAK 20.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad, ul.Dr Vase Savića

5.PETAK 21.15 h, OŠ:“ŽARKO ZRENJANIN“,Novi Sad,ul. Bulevar Despota Stefana 8

Sa desna na levo
Stoje: Marijanac R. ,Grubački D. ,Kovačević Đ. ,Oreščanin D. ,Bulović S. ,Žutić M. ,Jakšić N. ,Bardak U. ,Bogojević Đ. ,Stefanović L. ,Vulin L.
Sede treneri : Maksić Aleksandar,BabovićMilovan, igrači: Sekulić B. ,Milanović M. ,Vidović S. ,Tepavčević ,Cvetić V. ,Mijatović A. . ,Slijepčević . P,Čičić D,Marić O. 

Mobirise

Pioniri 2002. godište

1.PONEDELJAK 20.30 h, OŠ:“J.J.ZMAJ“ , Sr.Kamenica

2.UTORAK 20.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad ul.Dr Vase Savića

3.SREDA 21.00 h, OŠ:“ŽARKO ZRENJANIN“,Novi Sad,ul. Bulevar Despota Stefana 8

4.ČETVRTAK 20.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad, ul.Dr Vase Savića

5.PETAK 21.15 h, OŠ:“ŽARKO ZRENJANIN“,Novi Sad,ul. Bulevar Despota Stefana 8

Sa desna na levo
Stoje: Bardak V. ,Delić D. ,Prodanović S. ,Vujasinović V. ,Majstorović A. ,Mihaljčić D. ,Bogojević Đ. ,Stefanović L. ,Mihić D,Tomić L. ,Vuković L. ,Prodanović A. ,Topalov A.
Sede ,treneri:Radanović Mićo, Milovan Babović,igrači: Pejović V. ,Stanić O. ,Lalić D. ,Kovačević A. ,Maček A. ,Lazić M. ,Dimitrijević M. ,Dopuđa A. ,Dimitrijević A.

Mobirise

Kadeti 2001-2000 godište

1.PONEDELJAK 21.00 h, SPENS, Novi Sad

2.UTORAK 21.00 h, SPORTSKI CENTAR DEJAN SREMČEVIĆ-Lukovski,Ul Školska 4. Novi Sad

3.SREDA 21.00 h, SPENS, Novi Sad

4.ČETVRTAK 21.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad, ul.Dr Vase Savića

5.PETAK 21.00 h, SPENS, Novi Sad

Sa desna na levo
Stoje:Zdravković A., Blagojević B., Milanović V., Đisalov M., Čičarević D., Radojičić S., Šašaroga N.,Tešanović M.,Gojković S.,Marković K.
Sede;:treneri:Radanović Mićo, Milovan Babović, igrači: Maksimović R., Todorović V., Amidžić D., Kovačević I., Plavšić A., Igor, Bačvan S., Cicmil F., Ivanović A. 

Mobirise

Juniori 1999-1998 godište

1.PONEDELJAK 21.00 h, SPENS, Novi Sad

2.UTORAK 21.00 h, SPORTSKI CENTAR DEJAN SREMČEVIĆ -Lukovski, Ul Školska 4. Novi Sad,

3.SREDA 21.00 h, SPENS, Novi Sad

4.ČETVRTAK 21.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad, ul.Dr Vase Savića

5.PETAK 21.00 h, SPENS, Novi Sad

Sa desna na levo
Stoje: Bačvan S. ,Radojičić S. ,Mijatović V. ,Pažin S. ,Ljuboja V. ,Radovanović A. ,Pavlović N. ,Marković M.
Sede: Zorić D. ,Vranješ S. ,treneri: Babović Milovan, Luburić Miloš, Radanović Mićo,igrači: Bogičević G. ,Davidović Lj. ,Đurđevac L.

Mobirise

Seniori

1.PONEDELJAK 21.00 h, SPENS, Novi Sad

2.UTORAK 21.00 h, -Lukovski,Ul Školska 4. Novi Sad SPORTSKI CENTAR DEJAN SREMČEVIĆ

3.SREDA 21.00 h, SPENS, Novi Sad

4.ČETVRTAK 21.30 h, ĐAČKO IGRALIŠTE,Novi Sad, ul.Dr Vase Savića

5.PETAK 21.00 h, SPENS, Novi Sad

Stoje sa leve strane na desno:Trener Maksić Aleksandar,Predsednik Radanović Mićo, Igrači: Mamužić Luka, Šašaroga Nikola, Radojičić Srđan, Rakita Dušan, Lučić Aleksandar, Ilkić Marko, Trener Milovan Babović.
Sede sa leve strane na desno Igrači: Đuka Viktor, Vukomanović Mihajlo, Mravik Slobodan, Žeravica Ivan, Samardzija Jovan, Pavlović Slobodan. 

Mobirise